Підключення платежів

Сучасні платіжні системи забезпечують можливість швидкої та зручної оплати через онлайн-сервіси, дозволяючи використовувати для цього звичні інструменти – від банківських карт до месенджерів і терміналів. Більшість запропонованих систем пропонують наявність готових модулів CMS, інтеграція яких в структуру сайту не є особливо складною.

Вадливо розуміти, що забезпечення комфортних і безпечних умов, які дозволяють клієнтам швидко і без зайвого занепокоєння оплачувати замовлення, є одним з ключових факторів успішного бізнесу, в той же час причиною відмови від покупки часто стає відсутність на цифровій платформі зручного способу здійснення трансакцій чи сумніви, щодо надійності платіжного шлюзу. Вимоги до сайтів інтернет-магазинів постійно ростуть, і важливо відповідати вимогам потенційних покупців в повній мірі.

Ми пропонуємо підключення будь-яких видів платежів, для прикладу:

 • TransferWise
 • EasyPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Payeer
 • PayPal

А також оплату криптовалютою.

Підключення усіх видів платежів на сайт - Digital Bunny-frame-603-1

Транзакції з використанням криптовалют є анонімними. Банківські операції побудовані за принципом стягнення: транзакція проходить ідентифікацію та певна сума стягується з рахунку платника. Для криптовалюти використовується принцип передачі, завдяки чому власник цифрової валюти може передати її одержувачу без надання супровідної інформації.

Ще однією перевагою криптовалюти є те, що вона дозволяє уникнути прив’язки до курсу валют, процентних ставок та комісії за транзакції. До того ж, операції з використанням цифрової валюти миттєві, незалежно від фізичного розташування платника та одержувача. CMS та API інтеграція

Чому digital-bunny?

 1. Швидкий старт
 2. Індивідуальний підхід
 3. Іновації
 4. Сервіс
 5. Більше успішних оплат
Menu

Зателефонуйте нам +38 096 066 54 35, або