Пропонуємо послуги зі створення маркетплейсів для ваших товарів та послуг

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-1306_2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-home-2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-slide10-2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-slide10-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-home-1

Що таке маркетплейси та які їх переваги на ринку?

Маркетплейси – це онлайн-платформи, які об’єднують покупців і продавців для здійснення операцій. Їх можна розглядати як віртуальні ринки, де покупці та продавці можуть вести торгівлю. Загалом маркетплейси можуть сприяти комерції та економічному зростанню шляхом створення ефективних, надійних і масштабованих платформ для купівлі та продажу товарів і послуг. Маркетплейси важливі, тим, що надають різноманітні переваги:

01

Онлайн-продаж

Можливість продавати різноманітні товари та послуги онлайн пропонує зручний, економічно ефективний і масштабований спосіб охопити клієнтів і розвивати свій бізнес.

02

Масштабування

Можливість об‘єднати різні групи товарів і послуг та продавати їх на одній площадці.

03

Платформа для розміщень

Маркетплейси надають платформу для продажу продуктів чи послуг, що дозволяє отримувати доступ до великої та різноманітної клієнтської бази, зменшувати витрати на рекламу та зміцнювати довіру клієнтів.

04

Монетизація

Завдяки торгівельним майданчикам можна монетизувати свій проект за допомогою комісії або комісії за транзакції, плати за підписку, реклами, преміальних функцій і монетизації даних.

Досвід та експертиза

Наша команда досвідчених розробників і дизайнерів працює з кожним клієнтом, щоб створити індивідуальний маркетплейс із використанням новітніх технологій та передового досвіду. Ми пропонуємо низку послуг, включаючи створення та підключення усіх важливих функцій маркетплейсу, розробку індивідуальної кастомної структури та роад мапу. Наша компанія зі створення торгових площадок надає широкий спектр переваг клієнтам, які прагнуть створити онлайн-присутність і продавати свої продукти чи послуги більшій аудиторії.

Компетентність і досвід

Наша команда експертів із багаторічним досвідом створення успішних ринків онлайн, проведе вас через увесь процес розробки та допоможе уникнути поширених помилок.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-tab1

10тис+

підприємств, які звернулись до нас

8тис+

товарів, яких вдалось об‘єднати на одній площадці

Успішні кейси

Використовуючи наші знання та досвід у створенні маркетплейсів, ми допомогли багатьом підприємствам досягти зростання та прибутковості. Ось кілька прикладів наших успішних кейсів створення онлайн-ринків:

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-moving-preview-2-1

Olala MENu

Платформа для замовлення доставки їжі. OlalaMenu – це онлайн-веб-платформа, створена для того, щоб надихнути шеф-кухарів, кулінарів, рестораторів, доставників на співпрацю в рамках однієї онлайн-веб-платформи.
Створивши профіль на веб-платформі OlalaMenu, користувачі зможуть створити власне меню онлайн-ресторану, продавати страви та робити доставку через послугу, реалізовану на сайті.

World for Talents

Соціальна мережа та пошук замовлень для талановитих людей. World for Talents – це міжнародний портал пошуку роботи та підбору персоналу для талановитих людей у всьому світі.
На сайті представлені актуальні вакансій провідних компаній та велика база резюме спеціалістів різних категорій. Сайт виконаний у форматі соціальної мережі, що створює легку та зручну навігацію для користувачів, а також надає можливість артистам представити свої роботи.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-moving-preview-1_1

Етапи розробки

Наші експерти розробили перевірений процес створення успішних онлайн-ринків. Завдяки цьому, ми можемо переконатися, що ринок відповідає бізнес-цілям наших клієнтів, забезпечить чудову взаємодію з користувачами та досягне значного зростання та прибутковості. Ось етапи, які ми проходимо, створюючи маркетплейс для наших клієнтів:

01

Проектування маркетплейсу та бізнес-аналітика

На цьому етапі ми тісно співпрацюємо з клієнтом, щоб створити дизайн, який відображатиме його фірмову ідентичність, відповідатиме його бізнес-цілям і обслуговуватиме цільову аудиторію. Для цього ми проводимо комплексну бізнес-аналітику, досліджуючи тенденції ринку, конкуренцію та потреби цільової аудиторії.

02

Дослідження ринку

Наша команда аналізує ринкові тенденції, конкуренцію, потреби і вподобання цільової аудиторії. Метою цього дослідження є виявлення прогалин і можливостей на ринку та створення платформи, яка відповідає потребам цільової аудиторії.

03

Створення прототипу

Ми розробляємо зразкову версію платформи, яка демонструє її функціональність, особливості та досвід користувача. Прототип може включати каркаси, блок-схеми користувача та концепції візуального дизайну та може пройти кілька допрацювань, перш ніж бути остаточним.

04

Програмування і впровадження

Для забезпечення належної функціональності маркетплейсу ми визначаємо його функції, займаємось кодуванням, тестуванням та обслуговуванням.

05

Тестування і запуск

На цьому етапі ми займаємось виявленням та виправленням будь-яких помилок, оптимізуємо продуктивність та покращуємо взаємодію з користувачем.

Чудовий
онлайн-досвід
дає
дає
більше,
ніж
інформацію
він
викликає
радість.

Технології

У нашій компанії ми постійно досліджуємо нові та інноваційні технології для створення потужних і багатофункціональних торгових майданчиків. Ми використовуємо низку мов програмування, фреймворків та інструментів, щоб створити бездоганну взаємодію з користувачем:

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-2560px-logo.min-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-symfony_white_02-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-wordmark_blue_rgb-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-109-1090674_php-logo-png-php-logo-png-white-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-prestashop-logo-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-wordpress-logotype-wordmark-white-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-14-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-15
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-javascript-2752148-2284965-1

Отримайте безкоштовну консультацію

Готові вивести свій бізнес на новий рівень за допомогою потужного онлайн-ринку? Зв’яжіться з нами зараз, щоб записатися на консультацію та зробити перший крок до створення маркетплейсу вашої мрії.

Галузі

Використання торгових майданчиків поширене в багатьох сферах життя. Ось кілька прикладів:

 • Нерухомість
 • Електронна комерція
 • Послуги
 • Фріланс
 • Доставка

Основні питання та відповіді

Маркетплейс – це онлайн-платформа, яка з’єднує покупців і продавців, дозволяючи їм обмінюватися товарами чи послугами. Він забезпечує централізоване розташування, де покупці можуть переглядати різні продукти чи послуги, які пропонують різні продавці, порівнювати ціни та робити покупки безпосередньо через платформу.

Консультація

Замовте консультацію з нашим експертом

Саламаха Віктор

Співзасновник, технічний директор

Віктор веде IT бізнес більше, ніж 13 років. Має досвід у створенні та веденні стартапів, співпраці з іноземними інвесторами. Близько двох років займається IT інноваціями та AI розробками.

Top Skills:
Розробка бізнес структур, інноваційни проекти та бізнес-ідеї

  arrow_forward
  Menu

  Зателефонуйте нам +38 096 066 54 35, або