Пропонуємо провідні послуги зі створення інноваційних та зручних мобільних додатків для вас. Ми поєднуємо технічний досвід, креативне бачення та пристрасть до дизайну, щоб втілити вашу ідею в життя.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-1306_2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-home-2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-slide10-2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-slide10-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-home-1

Навіщо створювати дизайн мобільних додатків та які в цьому переваги?

Сенс дизайну мобільних додатків полягає в створенні безперебійного та інтуїтивно зрозумілого користувацького досвіду. Дизайн додатку зосереджений навколо потреб та звичок цільової аудиторії та спрямований на спрощення функцій його використання. Розробка функціонального та візуально привабливого мобільного додатку забезпечує тривалий термін його служби та високий рівень залучення користувачів. До переваг створення успішного дизайну мобільного додатку можна віднести:

01

Збільшення Lifetime Value, або життєвої вартості продукту

Цей показник представляє тривалість життєвого циклу користування додатком, показує скільки часу людина проводить у програмі. Чим вищий показник Lifetime Value, тим більше клієнт зацікавлений та прив‘язаний до додатку.

02

Простота та зручність використання

Мобільний додаток забезпечує легкий та зручний доступ до продуктів чи послуг будь-де та будь-коли. Мінімалізм, функціональність та проста навігація додатку гарантують покращення досвіду користувача.

03

Створення бренду

Запуск MVP дозволяє компаніям краще зрозуміти своїх клієнтів і ринок. Зворотній зв’язок можна використовувати для спрямування майбутнього розвитку продукту.

04

Зменшення ризику

Мобільний додаток надає можливість створити сильний та впізнаваний бренд, що матиме свої маркетингові переваги.

05

Усуває необхідність створювати окремий веб-сайт

Досвід та експертиза

Ми розуміємо важливість створення візуально привабливого та зручного дизайну мобільних додатків. Наша команда досвідчених дизайнерів і розробників тісно співпрацює з клієнтами, щоб зрозуміти їхні потреби та розробити дизайн, який не тільки виглядає чудово, але й покращує взаємодію з користувачем.

Ми вважаємо, що добре розроблений мобільний додаток є важливим для успіху будь-якого бізнесу в сучасну цифрову епоху. Тому, наші дизайнери враховують усі останні тенденції дизайну, техніки та технології, щоб створити приголомшливу та функціональну програму, яка зацікавить та захопить аудиторію

Ми розуміємо важливість простоти та інтуїтивно зрозумілої навігації, тому зосереджуємося на створенні чистих і зрозумілих дизайнів, якими буде легко користуватись. Наші розробки оптимізовані як для платформ iOS, чи Android, так і для кросплатформи. Наші переваги створення дизайну мобільного додатку:

Компетентність та досвід

Наша команда експертів володіє достатнім досвідом, навичками та знаннями, необхідними для того, щоб ваш мобільний додаток було розроблено відповідно до найвищих стандартів.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-tab1

6років

досвіду створення дизайну мобільних додатків

12

проектів

20днів

реалізації від прототипу до готового дизайну

Успішні кейси

Створення успішного дизайну мобільного додатку вимагає поєднання креативності, технічного досвіду та глибокого розуміння потреб і вподобань користувачів. Ми маємо перевірений досвід надання високоякісних дизайнів мобільних додатків, які відповідають і перевершують очікування наших клієнтів. Ось деякі кейси, над якими ми працювали:

Етапи розробки

Наш комплексний і структурований підхід до дизайну та розробки мобільних додатків гарантує, що кожен проект буде завершено вчасно, у межах бюджету та за найвищими стандартами. Ми прагнемо надавати високоякісні мобільні додатки, які відповідають і перевершують очікування наших клієнтів. Ось основні етапи нашого процесу:

01

Проектування структури додатку

Етап проектування є ключовим у процесі розробки мобільних додатків. Наша команда створює візуальні та функціональні елементи програми, включаючи інтерфейс користувача, навігацію та загальну взаємодію з користувачем. Ключові кроки – каркасне моделювання, макети, прототипування, UX-дизайн та дизайн інтерфейсу користувача.

02

Розробка стилю мобільного додатку

На цьому етапі, команда дизайнерів створює візуальний вигляд програми, включаючи колірну схему, типографіку, іконографію та загальний візуальний дизайн. Етап розробки стилю передбачає поєднання творчих і технічних навичок для створення привабливого та незабутнього досвіду користувача.

03

Створення прототипу

На цьому етапі, наші дизайнери створюють робочу модель програми, яку можна протестувати та вдосконалити. Етап створення прототипу є критично важливим, оскільки він допомагає підтвердити дизайнерські рішення, прийняті на попередніх етапах, і гарантує, що кінцевий продукт відповідає вимогам і очікуванням клієнта. Створюючи прототип, команда дизайнерів може виявити та вирішити будь-які проблеми до того, як їх усунення стане дорожчим і трудомістким.

Зосереджуючись на досвіді клієнтів і використовуючи найновіші методи UI/UX дизайну, ілюстрації та анімаційну графіку, ми впевнені що можемо створити дизайн мобільного додатку, який не тільки виглядає чудово, але й забезпечує виняткову взаємодію з користувачем.

Чудовий
онлайн-досвід
дає
дає
більше,
ніж
інформацію
він
викликає
радість.

Технології

Ми використовуємо новітні технології та інструменти для створення високоякісних мобільних додатків для наших клієнтів. Наша команда дизайнерів стежить за останніми досягненнями мобільних технологій, щоб завжди пропонувати найкращі рішення. Ось деякі ключові технологій, які ми використовуємо

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-2560px-logo.min-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-symfony_white_02-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-wordmark_blue_rgb-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-109-1090674_php-logo-png-php-logo-png-white-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-prestashop-logo-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-wordpress-logotype-wordmark-white-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-14-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-15
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-javascript-2752148-2284965-1

Отримайте безкоштовну консультацію

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги та про те, як ми можемо допомогти втілити ваш мобільний додаток в життя.

Галузі

Популярність та важливість мобільних додатків стрімко зросли за останні роки. Масштабне використання смартфонів призвело до значного збільшення кількості мобільних програм. Ці програми охоплюють широкий спектр сфер і служать різним цілям, роблячи наше життя зручнішим і ефективнішим

 • Соціальні медіа
 • Покупки
 • Індустрія здоров‘я
 • Туристична сфера
 • Сфера бізнесу

Основні питання та відповіді

Lifetime value мобільного додатка означає загальну цінність, яку користувач принесе додатку протягом усього часу його використання. Розуміння життєвої цінності користувачів є важливим для дизайнерів і розробників програм, оскільки це дозволяє їм покращити взаємодію з користувачем та приймати потрібні рішення, щоб максимізувати його цінність

Консультація

Замовте консультацію з нашим експертом

Саламаха Віктор

Співзасновник, технічний директор

Віктор веде IT бізнес більше, ніж 13 років. Має досвід у створенні та веденні стартапів, співпраці з іноземними інвесторами. Близько двох років займається IT інноваціями та AI розробками.

Top Skills:
Розробка бізнес структур, інноваційни проекти та бізнес-ідеї

  arrow_forward
  Menu

  Зателефонуйте нам +38 096 066 54 35, або