Створюємо кросплатформні мобільні додатки, які бездоганно працюють на різних операційних системах і пристроях

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-1306_2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-home-2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-slide10-2
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-slide10-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-home-1

Що таке кросплатформна розробка та які її переваги?

Кросплатформна розробка мобільних додатків – це процес створення мобільних додатків, які можуть працювати на різних операційних системах і пристроях з використанням єдиної кодової бази. Такий підхід дозволяє написати код один раз і розгорнути його на різних платформах, таких як iOS та Android. Кросплатформна розробка мобільних додатків є економічно вигідним, ефективним і практичним рішенням для створення високоякісних мобільних додатків, які безперебійно працюють на різних платформах. Кросплатформна розробка мобільних додатків має низку переваг, серед яких:

01

Нижча ціна

Завдяки кросплатформній розробці можливо написати код один раз і розгорнути його на декількох платформах, що може значно знизити витрати на розробку порівняно зі створенням окремих версій програми для кожної платформи.

02

Швидка розробка

Оскільки потрібно створити лише одну кодову базу, кросплатформна розробка може заощадити час, прискорити процес розробки, та швидше вийти на ринок.

03

Ширше охоплення аудиторії

За допомогою кросплатформного додатку ви можете охопити більшу аудиторію, оскільки ваш додаток можна використовувати на різних операційних системах і пристроях.

04

Легше обслуговування

Оскільки існує лише одна база коду, оновлення та виправлення помилок можна впроваджувати швидко та ефективно, скорочуючи час та зусилля, необхідні для обслуговування.

Досвід та експертиза

Наша команда досвідчених розробників використовує новітні інструменти та технології для створення додатків, які бездоганно працюють на різних операційних системах та пристроях, забезпечуючи винятковий користувацький досвід для наших клієнтів та їхніх користувачів. У нашій компанії ми спеціалізуємося на створенні високоякісних кросплатформних мобільних додатків, та надаємо безліч переваг, серед яких:

Досвід та професійність

Наша команда має великий досвід розробки додатків для різних платформ, включаючи iOS та Android.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-tab1

Успішні кейси

Наші успішні кейси демонструють нашу здатність надавати індивідуальні рішення, які відповідають унікальним потребам наших клієнтів, забезпечуючи при цьому цінність для їхніх користувачів.

World for Talents

Соціальна мережа та пошук замовлень для талановитих людей. World for Talents – це міжнародний портал пошуку роботи та підбору персоналу для талановитих людей у всьому світі.
На сайті представлені актуальні вакансій провідних компаній та велика база резюме спеціалістів різних категорій. Сайт виконаний у форматі соціальної мережі, що створює легку та зручну навігацію для користувачів, а також надає можливість артистам представити свої роботи.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-moving-preview-1_1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-moving-preview-2-1

Olala MENu

Платформа для замовлення доставки їжі. OlalaMenu – це онлайн-веб-платформа, створена для того, щоб надихнути шеф-кухарів, кулінарів, рестораторів, доставників на співпрацю в рамках однієї онлайн-веб-платформи.
Створивши профіль на веб-платформі OlalaMenu, користувачі зможуть створити власне меню онлайн-ресторану, продавати страви та робити доставку через послугу, реалізовану на сайті.

Етапи розробки

Наш процес розробки кросплатформних мобільних додатків складається з декількох етапів, щоб гарантувати, що наші клієнти отримають високоякісний, зручний додаток, який відповідає їхнім конкретним потребам.

01

Аналіз та створення ТЗ

На цьому етапі наша команда тісно співпрацює з клієнтом, щоб зрозуміти його цілі, вимоги та цільову аудиторію, а також створюємо детальний план проекту, який є дорожньою картою для розробки програми.

02

Проектування інтерфейсу та досвіду користувача (UI/UX)

Наші дизайнери створюють каркаси та макети, щоб показати клієнту, як буде виглядати та функціонувати додаток. Ми надаємо пріоритет користувацькому досвіду, щоб переконатися, що додаток є інтуїтивно зрозумілим, простим у використанні та візуально привабливим.

03

Розробка мобільного додатку

Ми використовуємо кросплатформні фреймворки розробки, такі як React Native, та Flutter, щоб забезпечити безперебійну роботу додатку на різних платформах. Наші розробники дотримуються найкращих галузевих практик та стандартів кодування, щоб забезпечити безпеку, масштабованість та зручність обслуговування додатку.

04

Тестування

Ми проводимо ретельне тестування, щоб виявити та виправити будь-які помилки або проблеми. Нам важливо переконатися, що додаток стабільний, працює добре і відповідає вимогам клієнта.

05

Розгортання та підтримка

Ми розгортаємо додаток в App Store та Play Market . Після публікації додатку ми надаємо технічне обслуговування та підтримку, щоб переконатися, що все продовжує працювати належним чином.

Чудовий
онлайн-досвід
дає
дає
більше,
ніж
інформацію
він
викликає
радість.

Технології

У нашій компанії ми прагнемо бути в курсі найновіших технологій розробки кросплатформних мобільних додатків. Ми віримо, що, використовуючи найкращі доступні інструменти та технології, ми можемо створювати додатки, які відповідають потребам наших клієнтів і перевершують їхні очікування.

MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-2560px-logo.min-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-symfony_white_02-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-wordmark_blue_rgb-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-109-1090674_php-logo-png-php-logo-png-white-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-prestashop-logo-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-wordpress-logotype-wordmark-white-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-14-1
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-group-15
MVP. Створення, розробка МВП проектів - Digital Bunny-javascript-2752148-2284965-1

Отримайте безкоштовну консультацію

Ви шукаєте універсальну та надійну компанію з розробки кросплатформних мобільних додатків? Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти втілити вашу ідею мобільного додатку в життя. Завдяки нашому досвіду та баченню ми можемо створити мобільний додаток, який виведе ваш бізнес на новий рівень

Галузі

Розробка кросплатформних мобільних додатків справила глибокий вплив на багато сфер нашого життя.

  • Медіа
  • Спілкування
  • Дозвілля
  • ОБізнес

Основні питання та відповіді

Кросплатформна розробка мобільних додатків – це процес створення мобільних додатків, які можуть безперешкодно працювати на різних операційних системах і платформах, таких як iOS та Android.

Консультація

Замовте консультацію з нашим експертом

Саламаха Віктор

Співзасновник, технічний директор

Віктор веде IT бізнес більше, ніж 13 років. Має досвід у створенні та веденні стартапів, співпраці з іноземними інвесторами. Близько двох років займається IT інноваціями та AI розробками.

Top Skills:
Розробка бізнес структур, інноваційни проекти та бізнес-ідеї

    arrow_forward
    Menu

    Зателефонуйте нам +38 096 066 54 35, або